Titles you rated
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0- Inspector GadgetRated ★ 3.0
The New Adventures of Kimba The White LionRated ★ 3.0
Shaman KingRated ★ 3.0- RPG Densetsu HepoiRated ★ 4.0
- Dragon LeagueRated ★ 3.5
X-Man Season 1Rated ★ 3.0- 勇者王ガオガイガーRated ★ 3.5
- SNL Korea Season 1Rated ★ 3.5
- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 3.5
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 2.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 2.5
- The Brave of Gold GoldranRated ★ 3.0
- 스피드왕 번개Rated ★ 4.0
- Duchiwa PpukkuRated ★ 2.5
- Run HanyRated ★ 3.0
- The Great AmbitionRated ★ 2.5
Full Metal Panic!Rated ★ 3.0