Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 3.0
Man UpRated ★ 5.0
August RushRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 1.0
Little ForestRated ★ 1.5
Loving VincentRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 0.5
The ThroneRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 3.5