Titles you rated
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 0.5
Still 17Rated ★ 3.0
LIFERated ★ 2.5
Begin Again Season 2Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Come and Hug MeRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0