Titles you rated
ERASEDRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Shaun the SheepRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.5
The K2Rated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5