Series
Ratings
97
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
DisclaimerRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5