Series
Ratings
72
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5