Movies
Ratings
432
Zootopia 2Rated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Secret FruitRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5- Boy in the PoolRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The CatRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Big WorldRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5