Movies
Ratings
277
HiddenRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
PearlRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
When Evil LurksRated ★ 0.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5