Series
Ratings
39
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.0
- MonsterRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0