Titles you rated
Our PresidentRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
CartRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5