Movies
Ratings
139
I, RobotRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0- The Scarlet LetterRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 5.0- She s On DutyRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 2.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
1408Rated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0