Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
TwinstersRated ★ 3.5
I WishRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.5
Mr. RightRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.5
The TableRated ★ 2.5
April StoryRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0