Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
TripleRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5