Movies
Ratings
502
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 4.0
You AgainRated ★ 4.0
American Pie Presents: The Book of LoveRated ★ 3.5
Sex DriveRated ★ 3.0
RidersRated ★ 4.0
Jeepers CreepersRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
ElektraRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0