Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 4.5