Titles you rated
- SafeRated ★ 3.5
SproutRated ★ 3.5
SweatRated ★ 3.5- The Perfect FishplateRated ★ 4.5
Don't Step Out of the HouseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5