Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Mrs. HydeRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 2.0
King ArthurRated ★ 2.5
GoosebumpsRated ★ 2.0
Children...Rated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
Seven Years of NightRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 1.0
The Last PrincessRated ★ 2.0
Be with YouRated ★ 2.0