Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5