Movies
Ratings
322
High LifeRated ★ 2.5
Lacombe, LucienRated ★ 2.5
First ManRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.5
Tulip FeverRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 2.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
Monsters vs. AliensRated ★ 2.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
A Dry White SeasonRated ★ 4.0
We the AnimalsRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.0
SweetieRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5