Series
Ratings
88
SeinfeldRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 1.0
OzarkRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 3.0
TorchwoodRated ★ 1.0
Bates MotelRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
LutherRated ★ 3.0
Planet EarthRated ★ 3.5
30 RockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 3.0
Mr. RobotRated ★ 3.5