Titles you rated
MetamorphosisRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
InnocenceRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 0.5
Happy Death Day 2URated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0