Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0