Series
Ratings
79
Familiar WifeRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Clannad After StoryRated ★ 4.5
ClannadRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Darker Than Black: Gemini of the MeteorRated ★ 4.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.5
You and MeRated ★ 4.5
You and MeRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
My Golden LifeRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 2.5
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0