Titles you rated
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0