Movies
Ratings
1141
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 3.5
Secret MillionaireRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Madame WebRated ★ 3.0
In Your Hands Au bout des doigtsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
MoonfallRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 2.5
HerRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Enter NowhereRated ★ 3.0
UnchartedRated ★ 3.5
C'est la vie!Rated ★ 3.0