Titles you rated
DrumlineRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5