Titles you rated
HakkendenRated ★ 3.5
The Yin Yang Master ZeroRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 3.0
Don't Call It MysteryRated ★ 4.0
Shin Kamen RiderRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet BondRated ★ 3.5- Baian The Assassin M.D.Rated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.0
Shin UltramanRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.0
The Deer KingRated ★ 3.0
Farewell to Space Battleship YamatoRated ★ 4.5
CocoonRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.5