Titles you rated
LuoyangRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
The Good DetectiveRated ★ 3.5
Deaf Voice: A Sign-Language Interpreter in CourtRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
The Orbital ChildrenRated ★ 4.0- CSI: Crime Scene Talks Special 2Rated ★ 4.5
Astrid et Raphaëlle Season 2Rated ★ 4.0
Royal Nirvana SpecialRated ★ 4.0
Royal NirvanaRated ★ 4.5
To Your EternityRated ★ 3.5
World Trigger Season 2Rated ★ 4.0
One Hundred Million Yen's GoodbyeRated ★ 3.0
The Dragon DentistRated ★ 3.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.5
SarazanmaiRated ★ 2.5
Daughter Of LupinRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Mr. Housekeeper, MitazonoRated ★ 3.0