Titles you rated
LuciferRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Inspiring GenerationRated ★ 2.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.5
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 1.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
Big ManRated ★ 2.0
The Joseon GunmanRated ★ 2.0
A New LeafRated ★ 4.5