Titles you rated
The Blind SideRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 1.0
MarathonRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
SplitRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0