Series
Ratings
100
Good DoctorRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
EncounterRated ★ 1.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
My Only OneRated ★ 1.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5- The LandRated ★ 4.5
A Korean OdysseyRated ★ 1.0
Running ManRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
Melody of LoveRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5