Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 1.5
HoneySweetRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5