Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- A-List to PlaylistRated ★ 2.5
- The FrogRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5