Titles you rated
- The Future DiaryRated ★ 3.0
- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0- ワンピース エピソード オブ 空島Rated ★ 4.0
- One Piece Episode of East Blue: Luffy and His Four Crewmates' Great AdventureRated ★ 4.0