Titles you rated
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5
BurningRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
BargainRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 0.5
Re/MemberRated ★ 1.5
MarathonRated ★ 5.0
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 4.5
IncantationRated ★ 1.0
The Descent: Part 2Rated ★ 1.0
365 Days: This DayRated ★ 0.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 4.0