Series
Ratings
180
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Spring Turns to SpringRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
SwitchedRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Hitorijime My HeroRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 5.0