Series
Ratings
62
Chainsaw ManRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Go Back LoverRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.0
Catch The GhostRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5- S24 Hours MOVIE SERIESRated ★ 2.0
- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Skam France Season 2Rated ★ 3.0
Skam France Season 3Rated ★ 3.0
Accidentally in LoveRated ★ 2.5