Movies
Ratings
274
PatersonRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0