Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0