Movies
Ratings
326
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
CasablancaRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 3.0
Pirates of Silicon ValleyRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Pixar StoryRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Run-OffRated ★ 3.0