Movies
Ratings
216
All Quiet On The Western FrontRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
The Great ZiegfeldRated ★ 1.0
It Happened One NightRated ★ 1.0
WingsRated ★ 1.0
Grand HotelRated ★ 1.0
CimarronRated ★ 2.0
The Broadway MelodyRated ★ 2.0
CavalcadeRated ★ 1.0
The Life of Emile ZolaRated ★ 4.0
You Can't Take It with YouRated ★ 1.0
RebeccaRated ★ 2.0
Mutiny on the BountyRated ★ 1.0
On the WaterfrontRated ★ 4.0
The Lost WeekendRated ★ 1.0
MartyRated ★ 3.0
How Green Was My ValleyRated ★ 1.0
Mrs. MiniverRated ★ 3.0
The Best Years of Our LivesRated ★ 3.0