Titles you rated
The WrestlerRated ★ 5.0
The AbyssRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 4.0
Rules of the GameRated ★ 4.0
FailanRated ★ 5.0
Dolores ClaiborneRated ★ 3.0
Hard CandyRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
RVRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Little ChildrenRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 2.0