Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 1.0
Forever the MomentRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
SoulRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5