Titles you rated
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5