Movies
Ratings
343
MahjongRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5- The Land of Morning CalmRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 2.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0