Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0