Movies
Ratings
470
MoanaRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 4.5
JoyRated ★ 4.0