Titles you rated
HuntRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5