Titles you rated
WildRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.0
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0