Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0